1. Start
 2. Dla klientów organizacji odzysku
 3. Ogólne informacje
 4. Z jakich adresów e-mail Organizacje Odzysku Grupy TOM wysyłają wiadomości?
 1. Start
 2. Dla klientów organizacji odzysku
 3. Z jakich adresów e-mail Organizacje Odzysku Grupy TOM wysyłają wiadomości?

Z jakich adresów e-mail Organizacje Odzysku Grupy TOM wysyłają wiadomości?

Czas czytania: < 1 min.

Jako klient Organizacji Odzysku Grupy TOM będziesz otrzymywał wiadomości e-mail dotyczące naszej współpracy. Aktualnie w organizacjach korzystamy z następujących adresów e-mail:

 • fakturytomoo@grupatom.pl – z tego adresu wysyłamy informacje dotyczące rozrachunków -faktur, płatności, w tym płatności przeterminowanych, informacje o aneksach, przypomnienia o deklaracjach oraz inne informacje ściśle powiązane z Twoją firmą w naszym systemie;
 • fakturytomooseie@grupatom.pl – z tego adresu wysyłamy informacje dotyczące rozrachunków – faktur, płatności, w tym płatności przeterminowanych, informacje o aneksach, przypomnienia o deklaracjach oraz inne informacje ściśle powiązane z Twoją firmą w naszym systemie z Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego;
 • pomoc@tomoo.pl – z tego adresu przesyłamy odpowiedzi na zapytania ofertowe, zapytania z formularza kontaktowego oraz informacje o zamówieniach umów z naszego kalkulatora;
 • info@tomoo.pl – z tego adresu wysyłamy komunikaty dotyczące organizacji, ważne informacje dotyczące terminów, informacje o zmianach w przepisach oraz newslettery (nie spamujemy!).
 • szkolenia@grupatom.pl – z tego adresu wysyłamy informacje o szkoleniach, zaproszenia do udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach.
 • zamowienia@tomoo.pl – z tego adresu wysyłamy informacje o umowach wygenerowanych w naszym kalkulatorze umów.
 • kontakt@grupatom.pl – ogólny adres, z którego wysyłamy informacje do naszych klientów.

Jeśli nie otrzymujesz od nas informacji mailowych – przekaż odpowiednie informacje Twojemu administratorowi, aby mógł zaktualizować filtry antyspamowe.

Jeśli korzystasz z darmowej poczty – np. onet.pl, wp.pl, interia.pl, o2.pl czy gmail.com i nie otrzymujesz od nas wiadomości e-mail, sprawdzaj regularnie folder SPAM lub foldery tematyczne, np. Powiadomienia, Oferty lub inne, przeznaczone do automatycznego klasyfikowania korespondencji przychodzącej.

Podziel się w:
Czy artykuł był pomocny?
TakNie
Zaktualizowano: 9 stycznia 2023

Was this article helpful?