Organizacje Odzysku Grupy TOM partnerem programu Cyfrowerewolucje.pl

Cyfrowerewolucje.pl od mBanku
Cyfrowerewolucje.pl od mBank, źródło: cyfrowerewolucje.pl

Z przyjemnością informujemy, że Organizacje Odzysku Grupy TOM zostały ekspertem w programie Cyfrowerewolucje.pl, organizowanym przez mBank S.A.

Cyfrowe rewolucje to kampania edukacyjna, której celem jest edukowanie przedsiębiorców o korzyściach związanych z prowadzeniem sprzedaży w Internecie. Akcja skierowana jest zarówno do osób, które prowadzą już sprzedaż stacjonarną i chcą dotrzeć do nowych odbiorców za pośrednictwem Internetu jak i do tych, którzy upatrują swojej szansy na sukces w e-commerce i dopiero planują rozpoczęcie sprzedaży. To już druga edycja kampanii organizowanej przez mBank, która zakończy się we wrześniu losowaniem nagród dla uczestników o łącznej wartości prawie 300 000 zł.

Do udziału w programie Cyfrowe rewolucje mBank zaprosił firmy, które swoimi działaniami oraz usługami wspierają lub wręcz umożliwiają prowadzenie sprzedaży w Internecie. Są to zaróno platformy, dzięki którym przedsiebiorca szybko i bez specjalistycznej wiedzy uruchomi własny sklep internetowy, firmy wspierające logistykę i oferujące płatności elektroniczne, kancelarie prawne oraz agencje specjalizujące się w marketingu internetowym. Do grona ekspertów dołączyliśmy również my – Organizacje Odzysku Grupy TOM.

Na łamach dedykowanego serwisu opublikowaliśmy artykuł, w którym wyjaśniamy, czy na pewno każda firma sprzedająca w Internecie musi posiadać numer BDO. Tłumaczymy czym są opakowanie i jakie rodzaje materiałów opakowaniowych wyróżniamy oraz objaśniamy, jak skutecznie realizować obowiązki wprowadzającego opakowania lub produkty w opakowaniach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem: Dlaczego sklep internetowy potrzebuje numeru BDO na stronach programu Cyfrowerewolucje.pl.

Więcej przydatnej wiedzy dla wprowadzających opakowania lub produkty w opakowaniach publikujemy w naszej Bazie wiedzy.